Facebook 542 424 242

USA

Návštěva Spojených států amerických je stále velkým snem mnoha Evropanů. Naprosto odlišný americký přístup k životu už natolik ovlivnil evropskou kulturu, že je pro mnohé inspirativní a objevný. Ne nadarmo se říká, že Amerika je zemí neomezených možností. Vycestovat do USA znamená nahlédnout pod pokličku jiného životního stylu, tvrdé konkurence a touhy prosadit se. Stejně tak je ale možné dokázat svou kvalitu sám sobě i ostatním. Mladí lidé si zde vyzkouší zaujímat vlastní stanovisko a stát si za ním a zdokonalí také svoji schopnost rozhodovat se. Studium na střední škole nabízí studentům jedinečnou příležitost strávit nezapomenutelný čas spolu se svými americkými vrstevníky.

Nacel Open Door sídlí ve městě St. Paul ve státě Minnesota. Výměnné programy nabízí již od roku 1964. Programu se účastní studenti z více než 25 zemí světa.

CIEE – Council on International Educational Exchange  – je nezisková organizace se sídlem v Portlandu ve státě Maine. Výměnné programy nabízí již od roku
1947.  Po příletu do USA proběhne školení v New Yorku. Máte zde možnost potkat ostatní zahraniční studenty, získáte informace o programu, americké kultuře a absolvujete výlet po nejvýznamnějších turistických atrakcích NY. Toto školení je již zahrnuto v ceně programu.

Nezisková organizace AYUSA International se sídlem v San Franciscu, je jednou z největších organizací zajišťujících studijní programy High School v USA. Jejích kulturně-výměnných programů se každoročně účastní více než 35 000 studentů ze 60 zemí světa. Organizace AYUSA International poskytuje studentům celého světa možnost poznat běžný život amerických hostitelských rodin, strávit školní rok na zahraniční střední škole a získat jedinečné a nezapomenutelné zážitky z pobytu v cizí zemi.

Program je ideální pro studenty, kteří chtějí mít možnost vybrat si ke studiu kvalitní školu a místo svého pobytu. Nabízíme velmi atraktivní školy na Floridě, v Kalifornii nebo na východním pobřeží USA. V nabídce jsou jak školy s ubytováním v hostitelské rodině, tak školy rezidenční.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!