Facebook 542 424 242
Domů / Proč se STUDENT AGENCY

Proč se STUDENT AGENCY

1. Jsme agentura s více než dvaceti lety zkušeností ve zprostředkovávání jazykových a studijních pobytů v zahraničí

STUDENT AGENCY zprostředkovává zahraniční pobyty již od svého založení v roce 1993. Začínali jsme jako agentura zajišťující au pair pobyty. V roce 1996 jsme k nim přidali ještě pobyty jazykové, vzdělávací programy a pracovní programy v zahraničí. Naším cílem je nabídnout kvalitní produkty, které plně uspokojí očekávání našich klientů. Našimi partnery jsou výhradně organizace s akreditací některé z mezinárodně uznávaných institucí jakými jsou např. British Council, English UK či EAQUALS. 

2. Nabízíme širokou škálu zahraničních pobytů po celém světě pro zájemce všech věkových kategorií

Ať už se studiem jazyka začínáte nebo chcete dále rozšířovat své dosavadní znalosti, najdeme pro vás vhodné řešení. Pomůžeme vám s výběrem jazykového kurzu nebo studijního programu odpovídajícího vašim studijním cílům, zajistíme vhodné ubytování, zohledníme vaše požadavky na trávení volného času. Poznejte s námi odlišné životní styly, najděte si nové přátele a získejte cenné životní zkušenosti.

3. Poskytujeme komplexní servis

Díky široké působnosti na poli cestovního ruchu jsme pro vás ve STUDENT AGENCY schopni zajistit nejen studijní pobyt jako takový, ale také veškeré ostatní služby, které s cestou do zahraničí souvisí - leteckou nebo autobusovou dopravu, transfery z letišť na místa pobytu, cestovní pojištění, víza a řadu doplňkových služeb.

4. Najdete nás ve 12 městech České republiky i na Slovensku

Nikdy nemusíte jezdit daleko. Kromě centrální kanceláře v Brně si můžete jazykový pobyt nebo studium v zahraničí objednat na pobočkách STUDENT AGENCY v centru Prahy, Plzně, Českých Budějovic, Hradce Králové, Liberce, Ostravy, Olomouce, Zlína, Karlových Varů, Bratislavy, a Košic.

5. Volejte k nám zdarma

ČR   800 100 300
SR   0800 121 121

6. Jednají s vámi specialisté – máme zkušený tým koordinátorů

Většina ze zaměstnanců studijního oddělení má s některým ze zahraničních pobytů vlastní zkušenost, o niž se s vámi rád podělí.

7. Máme nejlepší ceny na trhu

Ve STUDENT AGENCY získáte svůj pobyt téměř vždy levněji, než kdybyste jej rezervovali napřímo u konkrétní zahraniční školy. S většinou škol máme pro naše klienty dohodnuty speciální ceny, které jsou výrazně nižší než ceny oficiální. Tyto speciální ceny už v sobě zahrnují také naši provizi, proto není nutné jejich další navyšování. Stálým klientům navíc nabízíme slevy v rámci věrnostního programu; ti, kdo s námi cestují poprvé, mohou využít nejrůznějších slev sezónních. Neúčtujeme žádné poplatky navíc.

8. Poskytneme vám veškeré informace

Vytvořte si základní představu o svém kurzu s pomocí našeho webu. Více s vámi rádi probereme při osobní schůzce, telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu. Naším cílem je informovat klienta o všem, co s pobytem souvisí.

9. Zajímá nás váš názor

Uvítáme vaše připomínky nebo podněty. Jakákoliv zpětná vazba je pro nás i naše obchodní partnery velmi důležitá.

10. Zůstaneme s vámi v kontaktu a případně pomůžeme na nonstop helplince

Budeme vás pravidelně informovat o jednotlivých krocích ve vyřizování vašeho pobytu a rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se průběhu jeho zajišťování. Vaším odjezdem do zahraničí náš servis nekončí. Každý klient od nás obdrží kontakt na naší NONSTOP HELPLINKU, kde nás zastihnete 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Můžete se na nás obracet také v průběhu pobytu samotného, kdykoli budete potřebovat naši asistenci např. v komunikaci se školou nebo vaší hostitelskou rodinou/správncem rezidenčního ubytování.

Nenechte si ujít žádnou z našich akcí a zvýhodněných nabídek – zaregistrujte se do našeho e-mailového klubu nebo nás sledujte na Facebooku – JazykovePobytyVZahranici.

 

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!