Japonsko

Japonsko se skládá z několika tisíc ostrovů (dohromady je jich více než tři a půl tisíce) ležících na východ od asijského kontinentu. Hlavními ostrovy jsou Hokkajdó, Honšú, Kjúšú, Šikoku. Během 20. století se Japonsko zařadilo mezi země "západního stylu", nicméně stále je to pro Evropana jedna z nejexotičtějších zemí, kterou navíc můžete obdivovat s veškerým komfortem, který v mnoha jiných zemích nenajdete.

 

Fukuoka je hlavní město prefektury Fukuoka a nachází se na severním pobřeží ostrova Kjúšú. V roce 2012 byla vyhlášena jako 12. nejlepší město pro život na světě, zejména díky velkému množství zeleně ve městě. Metropolitní oblast Fukuoky má přes 2,5 milionu obyvatel. Je považována za jedno z nejstarších měst v Japonsku. Ve městě najdete jedno z největších ruských kol na světě, zábavní park, zoologickou zahradu, muzea a galerie.

Tokio je hlavním městem Japonska. Leží na ostrově Honsů, v Tokijském zálivu. Je to jedno z největších světových velkoměst, prosperující, nekonečné, přelidněné a  pulzující. Jsou zde soustředěná všechny důležitá ministerstva, řídící centra korporací, nejlepší univerzity, divadla, a muzea a tisíce chrámů.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Mnichov SLEVA 10%
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!