Facebook 542 424 242
Domů / Střední a vysoké školy / Angličtina / Univerzitní studium

Univerzitní studium

Všem studentům, kteří plánují dlouhodobé studium v zahraničí s cílem dosáhnout kvalitního vyššího vzdělání, nabízíme široké možnosti umístění na akreditovaných univerzitách v Dánsku či USA. Základním požadavkem pro přijetí je výborná znalost cizího jazyka doložená osvědčením o získání mezinárodní zkoušky. Univerzity vyžadují především zkoušky TOEFL či IELTS.

Poskytované vzdělání je vysoce kvalitní, s výborným předpokladem budoucího zaměstnání, na které se při studiu klade velký důraz. Univerzity poskytují výborné studijní zázemí, vybavení je velice moderní. Vyučují na nich renomovaní odborníci v jednotlivých oborech, zkušení profesionálové, vědci a mnoho významných externích pracovníků.

Studium v Dánsku probíhá na kvalitních školách a je zaměřeno více na učení praktických znalostí nutných v pracovním procesu než memorovaní pouček. Pro studenty z Evropské unie je výhodou školné zdarma. Výdaje studentů jsou celkově nízké, protože být studentem v Dánsku znamená mnoho sociálních výhod. Navíc při studiu je možné pracovat na zkrácený úvazek.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!