Facebook 542 424 242
Domů / Speciální akce

SLEVA 10% pro účastníky soutěže o kurz angličtiny ZDARMA

03.04.2014
SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA a výherce získává dvoutýdenní jazykový kurz v Londýně.

Ale vy, co jste neuspěli, nezoufejte. ZÍSKÁVÁTE SLEVU 10% na kurz obecné angličtiny.

Mezi výhernými příspěvky je také jeden zaslaný prostřednictvím STUDENT AGENCY.

Výherkyní je slečna BOHDANA VOLKOVÁ, které tímto k výhře srdečně gratulujeme!

Máme ale skvělou zprávu pro každého soutěžícího! Škola Wimbledon School of English se ale rozhodla dodatečně ocenit snahu vás, soutěžících, a váš zájem o jazykové vzdělávání. Škola dává všem, kteří zaslali svůj příspěvek, SLEVU 5% na kurz uskutečněný v roce 2014 (mimo letní měsíce červenec a srpen).

Od STUDENT AGENCY navíc dostanete slevu dalších 5%, takže máte možnost ušetřit až 1 050 Kč/týden.

Příspěvky bylo možné zasílat do konce dubna. Do školy jsme k vyhodnocení zaslali mnoho různě zpracovaných příspěvků - od soutěžících z České Republiky a ze Slovenska.

Každý byl něčím originální a všem děkujeme za věnovaný čas. Z mnoha příspěvků zaslaných soutěžícími z celého světa porota vybrala ty nejlepší a nejzajímavější.

Výherkyni ještě jednou GRATULUJEME a přejeme pěkný pobyt v Londýně plný zážitků!

Ostatním mají možnost vybrat si ze široké nabídky jazykových kurzů, nyní navíc se speciálními slevami. Více se dozvíte na našich stránkách ZDE.

 

Zadání soutěže bylo napsat nám v angličtině, proč byste zrovna vy chtěli studovat na škole Wimbledon School of English. Celý text musí obsahovat přesně 50 slov.  Své výtvory spolu s vaším jménem, příjmením nám pošlete do 30. dubna 2014 do 24:00 hodin na email studium@studentagency.cz s předmětem: SOUTĚŽ O KURZ ZDARMA

Naše partnerská škola Wimbledon School of English v Londýně slaví nádherných 50 let existence a k tomuto jubileu se rozhodla věnovat do soutěže 5 dvoutýdenních jazykových kurzů ZDARMA.

Dvoutýdenní standardní kurz angličtiny 24 lekcí týdně, registrační poplatek a studijní materiály ZDARMA vyhrává majitel nejoriginálnějšího a nekvalitněji zpracovaného textu. Výherce kontaktujeme emailem, z kterého nám odpověď dojde, nejpozději do 31. 5. 2014.

O škole Wimbledon School of English získáte více informací ZDE.

Minimální věk soutěžících je 16 let. Škola mladší studenty do kurzů neakceptuje. Pobyt může být realizován kdykoliv v průběhu roku mimo měsíce červenec a srpen.

Celá pravidla soutěže jsou ke stáhnutí zde.

 

 

 

 

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!