Facebook 542 424 242
Domů / Speciální akce

Studujte, cestujte a relaxujte u moře!

26.03.2018

Rádi cestujete, ale chybí vám odvaha mluvit? Vycestujte na jazykový pobyt!.
Zlepšete si znalosti cizího jazyka a poznávejte nová místa!
Pro milovníky moře a slunce máme skvělou nabídku škol:
ve Velké Británii, Španělsku, v USA, na Maltě a dalších destinacích!

Nevíte kam v létě vycestovat a ležet jen na pláži vás nebaví? Máme pro vás skvělou nabídku! Vycestujte na jazykový pobyt k moři, učte se anglicky, španělsky, francouzsky, italsky nebo portugalsky.

Poznávejte díky tomu nové lidi z celého světa, jezděte na výlety, užívejte si sportovních aktivit, které destinace nabízejí nebo si jen tak relaxujte a užívejte slunce.

Pobřeží Anglie

Broadstairs

Malebné městečko Broadstairs se nachází nedaleko přístavu Doveru na Isle of Thanet. Pro jeho půvab se mu přezdívá "Korunní klenot Thanetu". Užívat si můžete nejen rybářský ráz, které si město z počátku svého založení zachovalo, ale i pláže se zlatým pískem. Pro milovníky vodních sportů je Broadstairs ideálním místem pro wind i kite či běžný surfing. Za návštěvu určitě stojí místní hospůdka Thirty-nine Steps Brew house.

 

Brighton

Brighton je ideálním městem pro ty z vás, kteří toužíte po návštěvě Londýna, ale nevíte jestli na vás není moc velký. Brighton si díky své kosmpolitnosti získal přezdívku "Londýn u moře". Nabízí plno zábavy, historie i kultury a navíc několika kilometrovou promenádu podél pobřeží, na které si můžete užít výhled z Brighton wheel či vyhlídkovou věž The British Airways i360, která je nejvyšší pohyblivou rozhlednou na světě. 

Portsmouth

Portsmouth je téměř ostrovem jižní Anglie. Díky své poloze je má bohatou námořní historii, která trvá už přes 800let. Můžete zde navštívit doky s mnoha historickými loděmi. Město bylo i inspirací pro Arthura Conana Doyla, která zde napsal své první povídky o Sherlocku Holmesovi.

Bournemouth

Bournemouth je prosperující přímořské město, které nabízí možnosti kvalitního studia a je i ideálním místem pro život. S jeho populací zhruba 200 tisíc obyvatel, je město dostatečné velké, aby se člověk nenudil, ale zas ne tak velké, aby se tam ztratil. Bournemouth je městem mnoha festivalů, největší z nich jsou:

  • Food and Drin Festival, který letos proběhne od 15. 6. až do 24. 6. 2018,
  • Air festival - největší letecký festival ve Velké Británii, termín konání je 30. 8. - 2. 9. 2018
  • Arts by the Sea Festival - v rámci tohoto festivalu můžete navštívit akce, která se konají po celý rok

Paignton

 

Paignton je jedním ze tří měst tzv. Anglické riviéry, kterou tvoří nádherný záliv Torbay. V tomto městečku se narodila světoznámá autorka detektivních románů Agatha Christie, která mnoho svých příběhů zasadila právě sem. Dnešní Paignton nabízí kromě nádherných pláží, příležitostí pro vodní sporty a výletů do přírody také Water Park, jednu z největších zoo v Anglii, golfová hřiště na pahorcích s výhledem na moře nebo multikino přímo u hlavního mola.

 

Středomoří

Malta - St. Julians

Malta je jedním z nejkrásnějších ostrovů Středozemního moře. Díky své bohaté a pohnuté historii a množství památek, je ostrov velmi oblíbený mezi cestovateli a turisty. Pobřežní městečko a letovisko St. Julians se rozkládá severně od hlavního města Valletty. Ve městě naleznete nespočet hotelů, restaurací a obchodů.

Gozo - Ghajnsielem

Gozo, je druhý největší ostrov souostroví Malta ve Středozemním moři a zároveň i součástí republiky Malta. S hlavním ostrovem Maltou je Gozo spojeno lodními trajekty. Ghajnsielem je malé městečko vyznačující se typickou maltskou kulturou. Škola se nachází na hlavní ulici, v moderně zařízené dvoupatrové budově.

Kypr - Limassol

Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři (po Sicílii a Sardinii). Podnebí je typicky středomořské s horkými, suchými léty, teplými a málo deštivými podzimy a krátkými, deštivými zimami. Limassol, druhé největší město a zároveň nejdůležitější přístav ostrova Kypr. Kouzelný přístav v zátoce Akrotiri lemovaný řadami palem, hotelů a kotvících jachet, v pozadí s pyšným pohořím Troodos, zabírá několik dlouhých kilometrů kyperských mořských břehů. Díky své všestrannosti a širokým možnostem aktivit dokáže moderní letovisko Limassol uspokojit všechny věkové kategorie.

 

Florida

Fort Lauderdale

Město Fort Lauderdale je jedno z nejoblíbenějších míst mezi turisty. Leží na tak zvaném "Zlatém pobřeží" jižní Floridy. Pro svoje možnosti vodních sportů do města míří i plno fanoušků plachetnic a jacht. Toto město plné zeleně je také skvělým výchozím bodem pro výlety do okolí včetně nedalekého národního parku Everglades.

Miami

Miami se chlubí pověstí nejteplejšího a nejsvobodomyslnějšího místa USA. Je to velké multikulturní město plné zajímavých budov ve stylu art deco. Druhým nejčastějším jazykem je zde španělština. Za návštěvu určitě stojí čtvrť Little Havana, ke které patří vůně tabáku a kávy, stejně jako rytmus salsy.

 

Honolulu

Havajské ostrovy jsou souostroví 19 korálových a sopečných ostrovů v Tichém oceánu. Havajské ostrovy se skládají z osmi základních ostrovů stejně jako je pruhů, které se vlní na jejich vlajce. Honolulu je hlavní a největší město ostrova Oahu. Název města pochází z domorodého jazyka, ve kterém Honolulu znamená zátoka mušlí. Oahu je třetí největší z osmi hlavních Havajských ostrovů, které se nacházejí v severovýchodní části Tichého oceánu.

 

Barbados

Ostrov Barbados, nazývaný pro svůj anglický koloniální původ "malou Anglií" je nejvýchodnějším ostrovem Karibiku. Podnebí se třemi tisíci hodinami slunečního svitu v roce, písečné pláže a kouzelná tropická příroda zcela splní představy o strávení romantické dovolené. Vedle přírodních krás, památek z doby 400 let před naším letopočtem zde naleznete pohostinnou atmosféru typických městeček, komfortní hotely, vynikající restaurace, bary i bohatou společenskou zábavu.

 

Španělsko

Barcelona

Barcelona je považováno za španělské centrum módy, designu, hudby a architektury. Město leží u Středozemního moře v srdci Katalánska; jedné z nejbohatších a nejmodernějších oblastí Španělska. V Barceloně najdete skvělou kombinaci starého a nového. Za návštěvu určitě stojí El Barrio Gótico, Las Ramblas, La Plaza de Catalunya, muzeum Piccasa nebo mnoho architektonických skvostů od Antonia Gaudího jako je La Sagrada Famíla či Casa Batlló.

 

Malaga

Malaga je centrem Andalusie a rájem toreadorů. Milovníci dobrého jídla zde mají mnoho možností, jak hýčkat své chuťové buňky. Škála místních lahůdek je pestrá a tak zmiňme alespoň nepřebernou paletu darů moře, tradiční sušenou šunku či výborné malažské víno. 

 

Marbella

Marbella je jedním z nejexkluziv­nějších letovisek v Evropě. Nachází se na jihu Španělska u Středozemního moře poblíž slavné „Costa del Sol“. V blízkém okolí se nachází řada turisticky významných měst – Sevilla, Granada, Málaga nebo Cordoba

a další Tenerife, Alicante, Valencie

 

Franice - Antibes

Příjemné městečko Antibes najdete asi 30 km od Nice a 10 km od Cannes; je tedy výborným výchozím bodem pro poznávání okolních míst. Pobřeží je lemováno plážemi, ze kterých je krásný výhled na protilehlé Nice i na po většinu času zasněžené vrcholky hor za městem.

Itálie - Viareggio

Viareggio je díky své poloze jedním z nejznámějších přímořských letovisek v oblasti Toskánska. Toto elegantní místo nabízí nekonečné pláže, excelentní toskánskou kuchyni především z darů moře, rušný noční život a v zimě třeba také lyžování v blízkých Apeninských horách. Je vhodným místem pro ty, kdo chtějí spojit svůj jazykový kurz s tradiční dovolenou.

Portugalsko - Porto

Porto je druhým největším městem Portugalska a nabízí příjemnou atmosféru pro studium. Město je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví organizace UNESCO. Budete mít možnost procházet se ulicemi s tradičními kavárnami, tržnicemi, knihkupectvími a ze všech stran na vás bude dýchat atmosféra starých časů.

 

Zajímají vás ohlasy bývalých účastníků? Sledujte náš FACEBOOK a dozvíte se víc.

 Kontaktujte nás na bezplatné lince 800 100 300 nebo na emailu studium@studentagency.cz

 

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!