Facebook 542 424 242
Domů / Střední a vysoké školy / Angličtina / Vyšší odborné studium

Vyšší odborné studium

Možnosti pomaturitního vzdělávání lze rozdělit na několik stupňů; ty jsou odvozeny z množství požadavků vzdělávacích institucí na přijetí studenta, věkovou hranici studentů, délku studia, zaměření apod.nabídíme vám studium v USA nebo Dánsku.

Community College je obdobou naší VOŠ. Nabízí dvouleté studijní programy zakončené ziskem tzv. associate degree (Associate of Arts, Associate of Science). Prvotním úkolem těchto institucí bylo flexibilní zajišťování vzdělávacích programů v různých oblastech podle aktuální potřeby místní komunity. Programy jsou proto často velmi prakticky zaměřené a školy obvykle aktivně spolupracují s místní podnikatelskou sférou. Nabídka programů Community College je velmi pestrá.

Studium v Dánsku probíhá na kvalitních školách a je zaměřeno více na učení praktických znalostí nutných v pracovním procesu než memorovaní pouček. Pro studenty z Evropské unie je výhodou školné zdarma. Výdaje studentů jsou celkově nízké, protože být studentem v Dánsku znamená mnoho sociálních výhod. Navíc při studiu je možné pracovat na zkrácený úvazek.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!