Facebook 542 424 242
Domů / Speciální akce

Jazykové kurzy u moře - vyberte si místo právě pro Vás

01.04.2017

Cestujte za vzděláním.
Studujte jazyk na pláži.
Odvezte si z letního pobytu v zahraničí i něco navíc, třeba znalost dalšího světového jazyka.


Využijte letošní letní prázdniny k novým dobrodružstvím a vyjeďte na jazykový kurz do zahraničí.

Během léta máte mnoho možností, kde cizí jazyky můžete studovat. Jazykové školy jsou plné studentů ze všech koutů světa. Z pobytu u moře si odvezete mimo zážitků i nové vědomosti a certifikát o absolvování Vámi vybraného jazykového kurzu.

Z mnoha nabízených lokalit jsme pro Vás vybrali ty nejlepší, kde si užijete moře i studium cizího jazyka.

Kurzy pro dospělé
 

ANGLIČTINA

Bournemouth, Anglie- Písečné pláže oceněné modrou vlajkou za čistotu, dlouhé promenády lákající k procházkám či projížďkám na kole. Škola letos slaví 30 let od svého vzniku a nabízí zvýhodněné ceny! Ušetřete až 2 500 Kč za 2 týdny a zdokonalte svoji angličtinu.

Brighton, Anglie - Kdo nebyl v Brightonu jako by nebyl! Město, které žije nejen díky studentům ale i kvůli festivalům a koncertům či sportovním utkáním, které se v Brightonu konají. Místní oblázkové pláže jsou známé po celém světě. Jazyk si procvičíte pod vedením kvalifikovaných lektorů ve škole Embassy English.

Liverpool, Anglie-  Na opalování to možná nebude každý den, ale málokdo ví, že krásné písečné pláže jsou i na severu Anglie. Jazyková škola Vám navíc nabídne každý 4. týden kurzu ZDARMA a angličtinu tak můžete pilovat delší dobu.

Paignton, Anglie - Kde si lépe užít vodní sporty, než právě v Paigntonu! Oblast známá jako Anglická Riviéra Vás okouzlí nejen díky jazykové škole s osobním přístupem ke studentům, ale i svým typickým prostředím s palmami!

Portsmouth, Anglie - Živé město, s velkou námořní základnou, možnostmi ke koupání i k piknikům v parcích u moře - to můžete zažít při kurzu v jazykové škole Language Specialist International.

St. Julians, Malta Jazyková škola kousek od pláže, středomořské klima, studenti z celého světa, to i mnohem více je Malta. Pro objednávky do 30. 4. 2017 stále platí SLEVA 45 EUR (cca 1 200 Kč) - neplatíte registrační poplatek.

Limassol, Kypr - Škola je cca 20 minut od pláže a nabízí kvalitní výuku angličtiny pro dospělé i děti - jedno z nejlepších míst pro rodinné jazykové kurzy.

Fort Lauderdale, Florida - Počasí lákající ke koupání zde panuje po celý rok, a jazyková škola zde nabízí mnoho různých jazykových kurzů, vyberte si ten svůj.

Honolulu, Hawai - Krásné počasí, příjemní domorodci, a možnost si jazykový pobyt okořenit třeba o výuku hula tance.

 

ŠPANĚLŠTINA

Malaga, Španělsko - Jižní Španělsko je oblíbená turistická destinace, kde to v létě opravdu žije. Pro klienty Student Agency SLEVA od školy 70 EUR (cca 1 800 Kč) - neplatíte registrační poplatek.

Valencie, Španělsko - Město, které má vše, co si můžete přát - krásné počasí, úžasné pláže, přátelské obyvatele, výborné jídlo a také pěknou španělštinu.

Havana, Kuba - Exotické kurzy španělštiny lze zažít i v Havaně, kde můžete zkusit třeba i lekce salsy.

Buenos Aires, Argentina - Velká jazyková škola s kapacitou až 200 studentů. V Argentině Vás jistě zaujme více věcí než jen kuchyně a španělština.

Playa del Carmen, Mexiko - Příjemné podnebí, výuka španělštiny třeba i pod rákosovou střechou, kousek od pláže a volejbalové hřiště - to vše najdete na jazykovém kurzu v Mexiku.
 

FRANCOUZŠTINA

Antibes, Francie - Jižní pobřeží Francie má svůj osobitý ráz. Antibes je malé bezpečné město, kde se nachází i naše partnerská škola. Vyberete si zde z různých kurzů pro dospělé.


 

Jazykové kurzy pro děti s delegátem u moře

ANGLIČTINA

St. Julians, Malta - Velká jazyková škola, kde se setkávají studenti všech věkových kategorií z různých koutů světa. Jazyková škola pro mládež organizuje výlety na pláže, za poznáním i za zábavou. Pro mládež také máme připravené SLEVY na ubytování v hotelu i v hostitelských rodinách, ušetřete až 1 900 Kč za dvoutýdenní pobyt.

Miami, USA - Studenti jsou ubytovaní a mají výuku v areálu St. Thomas University, která nabízí perfektní zázemí nejen pro studium jazyka, ale i pro společné aktivity všech studentů.

Bournemouth, Anglie - Bezpečné anglické městečko, které vyrostlo na zelené louce v 19. století a je zmámé jako místo, kam se jezdí angličané rekreovat. Studenti pod vedením delegátů mají v ceně pobytu i dopravu na výlety s výkladem v češtině/slovenštině.


Přesné podmínky pro vypsané akce se dozvíte na stránkách jazykových škol a od našich prodejců.
 

Kontaktujte nás na bezplatné lince 542 424 242 nebo na e-mailu studium@studentagency.cz

Najděte si nás také na facebooku a sledujte všechny naše novinky a tipy!

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!