Facebook 542 424 242
Domů / Speciální akce

Vyber si jazyk, kterým budeš mluvit!

31.05.2017
Který světový jazyk jste se vždy chtěli naučit?

Vyberte si a zkuste něco nového.

Němčina, španělština, francoužština, italština, ruština?

Znalost každého světového jazyka je obrovskou výhodou. Podívejte se na vybrané lokality, kde si další jazyky můžete procvičit a to nejen v období letních prázdnin! 

Už víte, který jazyk začnete letos zlepšovat? Jazykové školy nabízí výuku pro úplné začátečníky, kteří se jazyk nikdy neučili i pro pokročilé, kteří si ve vybraných lokalitách mohou složit i jazykovou zkoušku.
 

NĚMČINA

Heidelberg, Německo - F+U je jazyková škola se sídlem ve městě, kde byla založena první univerzita v německy mluvicích zemích. Studujte jazyk tam, kde jsou tisíce studentů i vědců z celého světa.

Berlín, Německo - hlavní město Německa je skvělou volbou pro každého, kdo má rád aktivní způsob trávení jazykového pobytu. Škola GLS studentům nabízí kvalitná výuku v prostorech moderního kampusu. 

Hamburk, Německo - jazyková škola Colón potěší studenty výhodnými cenami odpoledních kurzů.

Vídeň, Rakousko - město, které pravidelně obyvatelé i turisté volí jako nejlepším místem k poznávání i k životu. Zkuste Vídeň zažít na vlastní kůži díky kulturním lekcím, které jazyková škola Actilingua pro své studenty připravuje.

Salzburg, Rakousko - výuka v malých skupinách, krásné prostředí i online výukový systém - to vše najdete v Salzburgu ve škole, která nese název Inlingua.
 

ŠPANĚLŠTINA

Malaga, Španělsko - Jižní Španělsko je oblíbená turistická destinace, kde to v létě opravdu žije. Pro klienty Student Agency SLEVA od školy 70 EUR (cca 1 800 Kč) - neplatíte registrační poplatek.

Valencie, Španělsko - Město, které má vše, co si můžete přát - krásné počasí, úžasné pláže, přátelské obyvatele, výborné jídlo a také pěknou španělštinu.

Havana, Kuba - Exotické kurzy španělštiny lze zažít i v Havaně, kde můžete zkusit třeba i lekce salsy.

Playa del Carmen, Mexiko - Příjemné podnebí, výuka španělštiny třeba i pod rákosovou střechou a k tomu kousek od pláže? To vše najdete na jazykovém kurzu v Mexiku.
 

FRANCOUZŠTINA

Antibes, Francie - Jižní pobřeží Francie má svůj osobitý ráz. Antibes je malé bezpečné město, kde se nachází i naše partnerská škola. Vyberete si zde z různých kurzů pro dospělé.

Bordeaux, Francie - krajina vína a jazyková škola, která svým studentům poskytuje tu nejlepší výuku.
 

ITALŠTINA

Florencie, Itálie - město, kde se zrodila renesance. Jazyková škola Scuola Leonardo da Vinci sídlí v historické budově v centru města.

 

Víte, že se s námi můžete učit i jazyky jako je ruština, japonština, a nebo čínština?

Zážitky z jazykového pobytu v Japonsku od naší klienty si můžete přečíst v časopise Žlutý na straně 28.

 

RYCHLÁ VOLBA

1. Konzultace zdarma - vyplňte formulář ZDE

2. Chci cenovou nabídku - vyplňte formulář ZDE

3. Chci koupit kurz - vyplňte formulář ZDEPro cenovou nabídku nebo radu se na nás můžete obrátit na bezplatné lince 800 100 300 nebo na emailu studium@studentagency.cz. Najdete nás také na facebooku.

 

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!