Facebook 542 424 242
Domů / Speciální akce

Studujte v Irsku, zemi kterou si zamilujete

01.01.2018
Platnost: do 28. 2. 2018

Vycestujte na jazykový pobyt do IRSKA!

AKCE PRODLOUŽENA
do 28. února máte možnost získat výlet či exkurzi zdarma.

Irsko je zemí duhy, krásné přírody, historie a milých lidí.

Objednejte si jazykový pobyt v Irsku ještě dnes a získejte výlet, exkurzi či odpolední aktivitu ZDARMA! Učte se a poznávejte krásy Irska.

 

EMERALD CULTURAL INSTITUTE - DUBLIN

Preferujete místa s vyvážením kulturního i historického vyžítí a výlety do přírody?

Jazyková škola Emerald v Dublinu vám nabízí možnost účastnit se jedné z placených odpoledních aktivity ZDARMA, které pobíhají od pondělí do pátku. Danou aktivitu si můžete zvolit na místě po příjezdu do školy.

Aktivitami může být: Crazy Golf a pizza, návštěva Národní irské galerie, Guinness Storehouese, lekce irského tance, výstava James Joyce, Trinity College a kniha z Kelsu, ZOO v Dublinu, apod.

Škola nabízí i možnost víkendových aktivit v podobě celodenních výletů například: Moherské útesy a krasové oblasti Burren, Hrabství Wickow, Glendalough a Kilkenny, Belfast a Giant's Causeway nebo Keltský hrad a Boyne Valley.

Při delším pobytu je možné absolvovat jeden z těchto výletů zdarma.

  

Pobyt s odpoledními aktivitami ZDARMA, platí pro kurzy objednané do konce února, s termínem konání od 1. 1. 2018 do 28. 5. 2018 při délce 2 a 3 týdnů.

Pobyt s výletem o víkendu ZDARMA, platí pro kurzy objednané do konce února, s termínem konání od 1. 1. 2018 do 28. 5. 2018 při délce 4 týdnů

  

ATC LANGUAGE & TRAVEL, DUBLIN - CENTRUM a BRAY

I s jazykovou školou ATC můžete vyrazit poznávat krásy Irska a využít tak celodenního výletu ZDARMA.

Vyberte si z výletů například do Wicklow, Galway a Moherské útesy, Severní Irsko, město Donegal nebo po stopách natáčení seriálu Hra o trůny.

  • Wicklow - hrabství Wicklow je jedno z posledních založených hrabství v Irsku, díky krásným scenériím se mu také přezdívá "Zahrada Irska"
  • Severní Irsko - navštivte hlavní město Severního Irska, Belfast, a Obrův chodník (Giant's Causeway).
  • Game Of Thrones - jste-li fanoušky seriálu Hra o trůny, nenechte si ujít výlet po místech, která se v seriálu objevují. (Např.: Robb Stark's Camp, The King's Road, Winterfell, Castle Ward a další)
  • Donegal a Slieve League - Donegal je krásným historickým městečkem na severozápadním pobřeží Irska. Nedaleko od města se nachází útesy Slieve League, které patří mezi jedny z nejvyšších útesů Evropy
     

Akce platí pro pobyty objednané do konce února, s nástupním termínem od 1. 1. 2018 do 30. 4. 2018 při délce 2 a více týdnů

 

Zavolejte nám na bezplatnou linku 800 100 300, navštivte kteroukoliv pobočku STUDENT AGENCY nebo pište na studium@studentagency.cz.

Sledujte nás také na facebooku a mějte přehled o všech našich nabídkách!

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!