Domů / Speciální akce

Studujte bez poplatků

01.03.2018
Platnost: do 31.03.2018

JAZYKOVÁ ŠKOLA KAPLAN IE BEZ POPLATKŮ!
Vycestujte na jazykovou školu Kaplan International English a NEPLAŤTE registrační ani ubytovací poplatky*
Nabídka platí pro výuková centra v USA a Velké Británii

Využijte mimořádné šance a neplaťte studijní a ubytovací poplatky ve výši $235 v USA či Velké Británii Ł150.

Řetězec jazykových škol Kaplan IE nabízí ve svých centrech víceméně stejné typy kurzů zaměřené na obecnou, obchodní angličtinu či přípravné kurzy k mezinárodně uznávaným zkouškám. Školy využívají nejmodernějších vybavení a unikátní výukový systém zvaný K+, který byl vyvinut speciálně pro Kaplan IE a je tedy plně přizpůsoben potřebám studentů.

 

Edinburgh - výkladní skříň Skotska

 • Zažijte město plné kultury, umění a přírody. Ne nadarmo se přezdívá Edinburghu "výkladní skříň Skotska". Dokonce Sir Walter Scott, který je autorem mnoha známých děl v období romantismu, nazval Edinburgh "mým romantickým městem".
 • V roce 1995 bylo město zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. Navštívit zde můžete Edinburgský hrad, Národní galerii, či spousty parků nebo typické místní puby, které vybízejí k odpočinku i zábavě.
 • Škola sídlí v budově z 19. století nedaleko centra města, jen pár minut chůze od nejznámější edinburské ulice Princes Street.
 • Studovat zde můžete od standardních kurzů angličtiny, které mají 20 lekcí za týden až po superintenzivní, zkouškové či obchodní kurzy, které mají 35 lekcí za týden.

 

Manchester - nejen pro fotbalové fanoušky

 • Každý známe Manchester jako město světového fotbalu díky FC Manchester United, ale málo kdo zná bohatou historii či významné památky, kterých je město plné. Z těch moderních můžeme zmínit Beetham Tower, který je druhou největší stavbou Velké Británie, z historických pak knihovnu Johna Rylandse.
 • Na své si zde přijdou i milovníci slev a nakupování. V létě se můžete procházet trhy, kde ve stáncích nakoupíte od čerstvých potravin až po různé řemeslné či umělecké výrobky. Pro ty, kteří preferují spíše nákupní centra pak lépe poslouží Trafford Centrum nebo PRIMARK.
 • škola v Manchesteru nabízí standardní kurzy obecné angličtiny od 20-35 lekcí za týden, dále i obchodní kurzy v délce 35 lekcá za týden a zkouškové kurzy IELTS.

   

New York

 • Přezdívku "Velké jablko" pro New Yorku slyšeli už téměř všichni, ale věděli jste, že také obdržel přezdívku "Gotham"? Tuto přezdívku si vysloužil od spisovatele Washingtona Irvinga.
 • New York nabízí mnohé, pro ty, kteří se nemohou rozhodnout co vidět máme tip do každé městské části.
 • State Island nabízí skvělý výhled na Sochu svobody, Ellis Island a dolní Manhattan, velmi populární je Staten Island Ferry, kterým se dostanete na Manhattan. V Manhattanu najdete většinu mrakodrapů a také Central Park, Madison Square či Broadway a další. Brooklyn je nejlidnatější části New Yorku a s Manhattanem je spojen Brooklynským mostem. V této městské části můžete navštívit Coney Island a jeho dlouhé pláže. Pro milovníky baseballu doporučujeme návštěvu Yankee Stadionu, který se nachází v Bronxu. V případě, že raději fandíte Mets, zajeďte si do Queens, kde se nachází Shea Stadium. Queens je nejlidnatější částí New Yorku.
 • Škola Kaplan disponuje 2 výukovými centry, která se nachází na dolním Manhattanu poblíž Greenwich Village (SoHo) a East Village (Empire State Building). Obě centra jsou kvalitně a moderně vybavena. Nabídka standardních i obchodních kurzů je stejná jako ve Velké Británii. Zkouškové kurzy jsou zde od 4 týdnů pro zkoušky TOEFL.

   

Miami

 • Miami je proslulé svými plážemi na Miami Beacha jako jediné, z významných amerických měst, leží mezi dvěma národními parky Everglades a Biscayne
 • Za návštěvu určitě stojí krokodýlí farmy, městská část přezdívaná Little Havana, kde si přijdou na své milovníci kubánských doutníků a silné kávy; čtvrť Coral Gables, která je velmi luxusní s rozlehlými trávníky a velkolepými budovami mezi které patří i Biltmore Hotel, v němž měl své ilegílní doupě Al Capone v době prohibice.
 • Škola Kaplan IE v Miami je umístěna v bezpečné čtvrti Coral Gables, přímo naproti budovy University of Miami. Pěšky se dá pohodlně dojít na stanici metra, kterým je protkáno podzemí nejdůležitějších částí města. Po desetiminutové jízdě metrem dorazíte do samotného srdce Miami.

 

Chicago - City in Garden

 • "Město v zahradě" nebo "Větrné město" či snad bychom mohli říct rodné město Kevina McCallistera? To vše je Chicago. Krom rozlehlých parků, vysokých mrakodrapů v městké čtvrti The Loop, se můžete zhruba za hodinu dostat do měst Winnetka a Wilmette, kde se nachází dům rodiny McCallisterových a kostel jehož exteriéry filmu posloužily. O kousek dál v Hubbard Woods na 940 Green Bay Road můžete nakoupit stejně jako Kevin.
 • Chicago je také specifické svou atmosférou studentského města se spoustou jazzových a bluesových klubů. Oproti New Yorku je mnohem zelenější.
 • Škola Kaplan IE v Chicagu se nachází v samém centru města na nákupní ulici Magnificent Mile. Přesto je blízko řeky a parků, které lemují břehy jezera.

*akce platí pro pobyty objednané s uhrazenou zálohy od 1.3. do 31.3.2018.

Zajímají vás ohlasy bývalých účastníků? Sledujte náš FACEBOOK a dozvíte se víc.

Pro více informací a cenové nabídky volejte bezplatnou infolinku 800 100 300 nebo nám napište na studium@studentagency.cz

Více akčních nabídek ZDE

Kompletní nabídka jazykových pobytů pro dospěl ZDE

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200AUD/ týden
Malta pro děti SLEVA 500 Kč
Brighton SLEVA 100 GBP
Vancouver SLEVA 100 CAD

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!