Austrálie

Austrálie je nepochybně nádherná a exotická země, která se může chlubit několika prvenstvími. Jde o nejmenší a nejřidčeji obydlený světadíl – na 1 km2 žijí pouze dva obyvatelé a více než 70 % populace přebývá v osmi největších městech při pobřeží. Ostatně kouzlo australského pobřeží s krásnými písečnými plážemi a největším komplexem korálových útesů na světě si vás jistě podmaní. Bez povšimnutí byste neměli nechat ani jedinečný svět zvířat, včetně ptakopyska, ježury či typických australských vačnatců – klokanů, wombatů a koal. Austrálie může opravdu nabídnout vše, na co si jen vzpomenete – vyprahlé pouště i deštné pralesy, klidné horské oblasti i ruch velkoměsta. Pokud si tuto zemi vyberete pro zdokonalení svých jazykových znalostí, věřte, že prožijete nezapomenutelné chvíle.

Vybírat můžete z jazykových škol v Sydney, Melbourne, Brisbane, Perthu, Cairns nebo  Gold Coast. Jazykové školy v Austrálii nabízí studentům kurzy jak obecného jazyka, přípravné kurzy na mezinárodní zkoušky, tak kurzy s odborným zaměřením (jako např. obchod, marketing, výpočetní technika, management, cestovní ruch, pohostinství, kadeřnictví, kurzy pro automechaniky a kurzy pro sportovní instruktory atd.). Austrálie patří mezi hrstku zemí, kde mohou klienti z České a Slovenské republiky v průběhu jazykového nebo odborného kurzu legálně pracovat. Jedinou podmínkou je získání australského studijního víza. Na jeho základě si můžete u protinožců požádat o pracovní povolení, najít si práci na poloviční úvazek a přivydělat si tak na několikaměsíční pobyt v této nádherné a exotické zemi.

 

Cairns je nejsevernější město Queenslandu, nejrychleji rozrůstající se město severní Austrálie,hlavní turistické středisko a tropické podnebí po celý rok. Cairns je nazýván „tropickým rájem“. Většinu lidí, které v Austrálii potkáte, v Cairns byl nebo v nejbližší době pojede...

Koho by nelákaly písčité břehy Tichého oceánu? Zlaté pobřeží vám má opravdu co nabídnout – od skvělých možností sportovního vyžití, široké nabídky nákupních středisek, lákavých restaurací, nočních klubů a zábavních parků až po více než 35 kilometrů nádherných pláží s bílým pískem. Toto moderní turistické středisko ležící na hranici dvou svazových států – Queenslandu a Nového Jižního Walesu – je proslulé svými více než dvaceti golfovými hřišti a také skvělými možnostmi surfování.

Melbourne je město známé svou impozantní architekturou a skvělými možnostmi zábavy a sportu. Každý rok se zde koná nespočet kulturních a sportovních událostí, mezi nejznámější patří Melbourne Cup, Australian Tennis Open, Australian Football League Grand Final a Australian Formula One Grand Prix. Jednotlivé městské části leží na březích přístavu Port Phillip Bay...

Sydney je město, které má co nabídnout člověku jakéhokoliv věku. Je to město, které Vás bude bavit a které Vás rozhodně nezklame. Na své si zde přijdou jak milovníci vodních sportů, tak všichni, kteří chtějí vidět světoznámou Operu či Harbour Bridge, nebo se touží projít a nakupovat v rušném a dynamickém centru města nebo naopak relaxovat nakrásných plážích jako je Manly Beach či Bondi Beach. Sydney Vám však nabídne ještě mnohem víc.

Výuka v rodině lektora patří ke stále populárnějším formám studia. Tento program organizuje naše partnerská škola International Language Homestay (ILH), která sídlí v anglickém Margate. Student nedochází na individuální lekce cizího jazyka do školy, ale učí se přímo v domě lektora. Díky nepřetržitému kontaktu s rodilým mluvčím tak dosáhnete maximálního pokroku v jazyce. 

začátečníkvýuka v rodině lektora

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Mnichov SLEVA 10%
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!