Mexiko

Mexiko je nejvýznamnějším státem Střední Ameriky. Je to země plná kontrastů - od ultramoderních center větších měst i s jejich obyvateli žijícími v nepředstavitelném přepychu, přes tradiční vesničky původních obyvatel až po chudobu v některých částech země. Všude vás ale čeká zajímavá krajina či vzhled měst, který je mnohdy pro Evropana velmi exotický a hlavně úžasně barevný. Na severu země naleznete pouště a polopouště, níže se rozkládají rozsáhlé savany, hory vás překvapí množství smíšených lesů a na jihu si užijete tropy. Během své cesty si rozhodně nenechte ujít některý z hmatatelných pozůstatků Mayské civilizace, která byla ve své době nejvyspělejší na světě a od které bychom se mohli učit i dnes. Mexiko je plné přátelských tváří kamkoliv dorazíte a místní vždy vřele přivítají cizince, kteří se chtějí učit cizí jazyk právě v této nádherné zemi. Přidejte vynikající kuchyni, tequilu a slunečné dny a dostanete to nejúžasnější místo k vašemu pobytu.

Jazykové kurzy španělštiny nabízí školy v městech Guanajuato, Oaxaca.

Guanajuato, nacházející se v centrálním Mexiku je malebné a pokojné studentské město. Zdejší ojedinělou architekturu chrání UNECSO. V minulosti se v okolí města hojně těžilo stříbro, po jehož objevení se město rychle rozrůstalo a možná právě proto vznikla nejznámější ulička Guanajuata - Calle de Bessos, tedy ulice polibků - jejíž balkony se téměř dotýkají domů na prostější straně ulice.

Oaxaca leží v centrálním Mexiku. Je zapsána v seznamu světového dědictví UNESCO - díky množství zachovalých španělských koloniálních budov a historickému centru. Žije zde množství mexických etnických skupin, jejichž výtvory můžete poznat v jedné z nespočtu galerií či muzeí. Kulturní bohatost Oaxacy přitahuje množství místních i zahraničních studentů, kteří chtějí poznat to nejlepší ze starověkého, koloniálního i moderního Mexika.

Playa del Carmen, jednoduše známá jako „Playa“, je překrásné městečko na Mayské riviéře na východě Mexika. S populací okolo 60 tisíc obyvatel a s blízkostí mezinárodního letiště v nedalekém Cancunu je Playa každoročně vyhledávána milovníky koupání, potápění, záhadných mayských památek a tropické džungle. 

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Mnichov SLEVA 10%
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!