Nahrávám jazykovepobyty.cz

Škola Colón byla založena v roce 1952 a stala se jednou z předních německých vzdělávacích institucí. Vlastní tři budovy přímo v centru Hamburku. Colón je také majitelem knihkupectví, kde lze zakoupit jazykové učebnice, audiokazety, videokazety, CD–ROMy a další literaturu. Škola zaměstnává více jak 40 kvalifikovaných profesorů. Školu měsíčně navštíví 500–600 studentů z celého světa. Škola nabízí výuku 19 světových jazyků, máte tedy možnost potkat i německé studenty. Ve studovně v jedné z budov a v rezidenci je k dispozici připojení wi-fi zdarma.
Navštivte domovskou stránku školy
Informace o nabídce typů ubytování pro tuto školu momentálně nejsou k dispozici. Napište nám, rádi vám připravíme individuální cenovou nabídku.
Škola organizuje množství aktivit jak na své půdě, tak i mimo ni. Budete pozváni k účasti na množství výletů a exkurzí, kulturních akcí a večírků.
Většinu aktivit si studenti hradí na místě, ale v nabídce naleznete i aktivity, které jsou zcela zdarma. Program sestavuje škola průběžně.
Navštívit můžete např. Holštýnský pivovar, hamburské planetárium nebo severoněmecké televizní studio, Radio Hamburg a další. Každý čtvrtek probíhá společenský večer - 1 až 2 lektoři se schází se studenty, kteří se tak mají možnost blíže poznat.
Do Hamburku můžete cestovat několika způsoby. Z České a Slovenské republiky je nejvýhodnější cestování vlakem. Autobusy RegioJet jezdí do Hamburku s příjezdem v sobotu a odjezdem v neděli. Aktuální cenu jízdenky vám rádi ověříme.