Facebook 542 424 242

New York

New York, město mrakodrapů a žlutých taxíků, je nejvýznamnějším a nejlidnatějším městem USA. Leží na východním pobřeží země, při ústí řeky Hudson do Atlantského oceánu. Město se skládá z pěti obvodů: Brooklyn, Bronx, Manhattan, Queens a Staten Island. Pohled na siluety Manhattanu, ať už z vyhlídkové lodi, nejvyššího patra Empire State Building nebo z okénka letadla, se každému navždy vryje do paměti.Každá z pěti částí New Yorku je ovšem něčím jiným charakteristická a stojí za to je navštívit všechny.

Školy EC nabízí výuku angličtiny v několika zemích světa. Jednotlivá centra jsou velmi moderně vybavená a využívají nejnovější technologie při výuce. Školu v New Yorku doporučujeme klientům, kteří chtějí poznat „město, které nikdy nespí“ a studovat v prostorné budově umístěné přímo na Manhattanu.

obecný kurzobchodní kurz

Kaplan International English je organizace, která vlastní více než 45 akreditovaných školy v 8 zemích světa. Nabídka kurzů je široká a učitelé jsou známí moderním a interaktivním způsobem výuky. V letních obdobích se průměrný věk studentů snižuje, a proto starším a motivovaným klientům doporučujeme studium mimo letní měsíce. Kaplan IE má v New Yorku hned 3 centra, z nichž nejexkluzivnější je škola umístěná přímo v jedné z nejobdivova­nějších budov USA - Empire State Building.

obecný kurzobchodní kurzzkouškový kurz

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!