Domů / Jazykové pobyty pro dospělé / Angličtina / Austrálie / Perth / Kaplan International English, Perth
Kaplan International English, Perth
Austrálie Perth
pro dospělé
věk: 16+
AKCE

NOVINKA - výrazné snížení cen dlouhodobých pobytů!

  • s námi NAVÍC neplatíte registrační poplatek!
  • kurzy vhodné pro studenty s pracovním povolením - denní i večerní kurzy
  • skvělá lokalita nedaleko v centru města kousek od největšího městského parku na světě
  • Perth - moderní a živé centrum, ale město dýchá také poklidnou atmosférou maloměsta
  • poznejte tu pravou Austrálii - západ je jejím pravým obrazem
  • subtropické počasí - pyšnící se bílými plážemi

Kaplan International English, Perth

Kaplan IE je oblíbená celosvětová vzdělávací instituce, která nabízí kvalitní výuku za přijatelné ceny. Zvolit lze mezi kurzy obecné angličtiny, tak i na různé typy zkoušek. Ve škole vychází vstříc dlouhodobým studentům, kteří v rámci svého víza chtějí také přes den pracovat a nabízí možnost zvolit večerní variantu. Budova je plně klimatizována a poskytuje studentům vynikající zázemí v podobě moderních učeben, počítačové laboratoře, multimediálního centra, knihovny a společenské místnost s kuchyňkou. Při výuce jsou využívány nejnovějši technologie a vlastní výukový systém, ke kterému mají studenti přístup i mimo výuku což dělá pobyt ještě efektivnější.

Škola Kaplan IE leží přímo v srdci obchodní části města, ve West Perthu. Nachází se v blízkosti četných módních butiků, restaurací, kaváren a King´s Parku. Centrum města je vzdálené pouhých 10 minut jízdy autobusem. Perth úspěšně spojuje velkoměstský život s poklidnou atmosférou maloměsta, což z něj dělá ideální místo ke studiu.

Navštivte domovskou stránku školy zde

Vybavení

počet tříd knihovna studovna počítačová
studovna
wi-fi
/internet
společenská
místnost
občerstvení zahrada terasa bezbariérový
přístup
18

Program pro volný čas

Během týdne pořádá škola mimoškolní odpolední aktivity a exkurze. Aktuální nabídka je k dispozici ve škole na nástěnce nebo na webu školy.  Tyto aktivity jsou několikrát do týdne (odpolední, celodenní případně víkendové exkurze), zdarma nebo za poplatek. Organizaci má ve škole na starosti konkrétní osoba, která má přehled o místních kulturních a sportovních akcích. Aktivity se konají v závislosti na zájmu studentů (o některé je velký zájem, o některé menší). Příklad aktivit: bowling, Freemantle Prison Torch tour, beach volejbal, fotbal, lekce surfování, Caversham Wildlife Park, australské vinice, Pinancles a další.

Cesta do Perthu

Do Austrálie létá mnoho leteckých společností s odletem z Prahy i Vídně, případně jiných evropských měst. Nejkratší let do Austrálie trvá cca 24 hodin a je vždy s přestupem. Perth má mezinárodní letiště, které leží 20 km severovýchodně od centra města. Po příletu do Perthu máte několik možností, jak se dostat na místo ubytování. Doprava z letiště je zajišťována pravidelným Shuttle busem. V Perthu jezdí Shuttle bus dvakrát do hodiny a v centru, na Elizabeth Quay Bus Station, jste za cca 40 minut. Další variantou je taxi, které mají na každém letišti vyhrazené stanoviště. Nejpohodlnější dopravou je taxi transfer organizovaný školou. Na letišti v příletové hale na vás bude čekat řidič, který vás odveze do ubytování.

Zobrazit na mapě

Na vyžádání vám rádi zpracujeme přesnější cenovou nabídku včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na studium@studentagency.cz nebo na bezplatné lince 800 100 300.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Mnichov SLEVA 10%
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!