Domů / Jazykové pobyty pro dospělé / Angličtina / Austrálie / Melbourne / Kaplan International English, Melbourne
Kaplan International English, Melbourne
Austrálie Melbourne
angličtina pro dospělé
věk: 16+ základní vědomosti - velmi pokročilý
AKCE
obecný kurzzkouškový kurz

NOVINKA - výrazné snížení cen dlouhodobých pobytů!

  • s námi NAVÍC neplatíte registrační poplatek!
  • intenzivní studium angličtiny za zvýhodněné ceny
  • večerní kurzy vhodné pro studijní vízum
  • Melbourne - pulsující velkoměsto typické svou pohodovou studentskou atmosférou
  • kombinace špičkové architektury, pouličního umění a kulturní rozmanitosti
  • celoročně příjemné podnebí

Kaplan International English, Melbourne

Kaplan International English se specializují na kurzy obecné angličtiny, které jsou vhodné pro zájemce s nižší znalostí angličtiny. Kaplan IE nabízí výhodnější ceny dlouhodobých pobytů, takže je také ideální volbou v rámci studijního víza. Intenzivní kurz je kombinací lekcí obecné angličtiny s volitelnými, kdy se můžete zaměřit naoblast cizího jazyka, kterou potřebujete vypilovat nejvíce. Jasné, klimatizované učebny, bezplatné připojení na internet, společenská místnost a knihovna poskytuje vynikající studijní prostředí.

Kaplan International English sídlí v budově nedaleko centra města snadno dostupné městskou hromadnou dopravou nebo pěšky. Před vícepatrovou budovou je zastávka historické tramvaje, která jezdí okruh po centru města zdarma. Populárním dopravním prostředkem studentů je kolo, na kterém je po cyklostezce možné dojet i na pláž.

Mezinárodní řetězec Kaplan IE je organizací s celosvětovou působností a dlouholetou tradicí. Organizace klade důraz na kvalitu výuku za rozumnou cenu. To vše za pomoci nejnovějších technologií a vlastního výukového systému, ke kterému mají studenti přístup i mimo výuku. V Austrálii naleznete více center a můžete tak kombinovat pobyt na více školách. Skvělá příležitost jak poznat z Austrálie ještě více.

Navštivte domovskou stránku školy ZDE

Vybavení

počet tříd knihovna studovna počítačová
studovna
wi-fi
/internet
společenská
místnost
občerstvení zahrada terasa bezbariérový
přístup
13

Kurzy

Kurzy označené Full-time jsou vhodné pro zájemce o studijní vízum (v případě zájmu také pro turistická víza - max. 12 týdnů studia). Part-time pouze pro turistické vízum s max. délkou studia 12 týdnů.

Přehled kurzů
(včetně lekcí / týden)
Pokročilost Věk Počet týdnů Délka lekce
(minut)
Velikost třídy
(max. osob)
Intenzivní kurz (Full-time) 35 2-6 16+ 2+ 45 12
Standardní kurz (Part-time) 20 2-6 16+ 2-12 45 15
Zkouškový kurz FCE/CAE (Full-time) 35 4-6 16+ 10/12 45 15
Zkouškový kurz IELTS (Full-time) 35 4-6 16+ 2+ 45 15

NÁSTUPNÍ TERMÍNY FCE/CAE 2019: 10 týdnů: 7. 1., 1. 4., 17. 6., 23. 9.; 12 týdnů: 18. 3., 9. 9. 2019

K pobytům se studijním vízem se váže povinné OSHC pojištění (Overseas Health Cover) na celou délky pobytu včetně prázdnin. Vyřídíme jej spolu s jazykovým pobytem.

Ubytování

Ubytování Turnusy Věk Internet Pokoj Strava Vlastní koupelna
CozzyStay Sharehouse ne-so 18+ 1/1 BS
Hostitelská rodina ne-so 16+ 1/1 P
  • Zájemcům o jiný typ ubytování (sdílené domy apod.) rádi dáme tipy, kde hledat
  • Většina klientů volí před odjezdem ubytování na první 4 týdny pobytu. Poté si po příjezdu najdou vlastní ubytování s dalšími studenty nebo samostatně.
  • V období Vánoc je účtován příplatek 115 AUD (k ubytování v hostitelské rodině)
  • Studentům mladším 18 let je k ubytování v hostitelské rodině účtována vyšší sazba/týden.

 

 

Program pro volný čas

Každá jazyková škola se snaží organizovat také aktivity volného času. Aktuální nabídka je vždy k dispozici na nástěnce školy. Může se jednat o výlety na zajímavá místa ve městě i v okolí (Botanická zahrada, ZOO, akvárium, vyyhlídka z věže Eureka Skydeck 88, lunapark), sportovní aktivity nebo populární barbeque. Spousta studentů se s novými kamarády domlouvá vlastní program a vyráží na výlety autem. Vždy se jedná o skvělou příležitost jak nějak vyjet společně a užít si volno.

Cesta do Brisbane

Do Austrálie létá mnoho leteckých společností s odletem z Prahy i Vídně, případně jiných evropských měst a cesta je vždy s minimálně jedním přestupem. Brisbane má vnitrostátní i mezinárodní letiště. Letiště se nachází poblíž pobřeží. Z letiště do města je možné se dostat prostřednictvím předplaceného transferu školy, taxíkem, shuttle busem či vlakem. Transfer z letiště organizovaný školou je služba pro studenty, kteří si jej předem objednají a předplatí. Znamená to, že po příletu do Brisbane nebo Gold Coast, po nezbytné celní a imigrační kontrole, je student očekáván buďto přímo členem své budoucí hostitelské rodiny nebo některým ze zástupců školy. Rozhodnete-li se pro jiný typ dopravy z letiště –Air Train, taxi, či shuttle službu, následujte informační tabule v příletové hale letiště.

Zobrazit na mapě

Na vyžádání vám rádi zpracujeme přesnější cenovou nabídku včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na studium@studentagency.cz nebo na bezplatné lince 800 100 300.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Mnichov SLEVA 10%
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!