Facebook 542 424 242

Kurzy angličtiny

V rámci studia se zaměříte na všechny aspekty cizího jazyka – mluvený a písemný projev, gramatiku, slovní zásobu i poslech. Kurzy jsou vhodné jak pro začátečníky tak pro pokročilé v jazyce. Rozmluvíte se, rozšíříte si slovní zásobu a komunikace v angličtině vám po čase nebude dělat problém. Samotným pobytem v zahraničí se zlepšíte v komunikaci při řešení každodenních situací a rozhovory se spolužáci, spolubydlícími nebo spolupracovníky.

 • můžete nastoupit kdykoliv v průběhu kalendářního roku (nebo dány časté nástupní termíny)
 • délku přizpůsobujete svým možnostem
 • intenzitu si také volíte sami, jen mějte na paměti, že při žádosti o studijní vízum je nutné zvolit kurz s min. 20 hodinami týdně (nikoliv lekcemi) - tzv. full-time kurz
 • výuka probíhá od pondělí do pátku (dle objednaného kurzu dopoledne/odpoledne nebo ve večerních hodinách) a dodržování docházky je další podmínkou víza
 • rozřazení do studijních skupin probíhá na základě testu, který absolvujete první den ve škole

Školy také často nabízí jako variantu kurz s nižším počtem lekcí týdně, tzv. part-time kurzy. Na tento typ kurzu je možné vycestovat pouze s turistickým vízem a proto je vhodný pro krátkodobé pobyty a spojení s dovolenou.

Zkouškové kurzy FCE/CAE/CPE

Přípravné kurzy ke složení některé z mezinárodně uznávaných Cambridgeských zkoušek. Některé školy nabízí také večerní variantu. V rámci kurzu si vyzkoušíte také jednotlivé části zkoušky, abyste věděli, co vás čeká. Lekce mohou být plně zaměřené na Cambridgeské zkoušky nebo výuka probíhá v kombinaci s obecnou angličtinou. Kurzy mají většinou dané nástupní termíny a délku a krátce po jejich skončení je možné absolvovat zkoušku. Pro přijetí do kurzu je požadovaná znalost angličtiny na pokročilejší úrovni, kterou škola ověří testem ještě před potvrzením vaší rezervace.

Zkouškové kurzy IELTS

Kurzy jsou určeny studentům se znalostí angličtiny na vysoké úrovni. Pokud projdete testem, jste do kurzu přijati. Výuka je zaměřena na zdokonalování se v cizím jazyce tak, aby byl student připraven k úspěšnému zvládnutí zkoušky. Lekce jsou strukturovány tak, aby byl co nejvíce přiblížen průběh zkoušky a její jednotlivé části. Probírá se a rozšiřuje slovní zásoba, natrénujete psaní esejí a hlavně komunikujete na nejrůznější témata. Kurzy je možné studovat většinou v libovolné délce a nástup je každé pondělí. Zkouška je vyžadována v případě, pokud máte zájem o studium na univerzitě v zahraničí nebo se na ni často připracují zájemci o trvalý pobyt v anglicky mluvící zemi.

Angličtina pro akademické účely (EAP - English for Academic Purposes)

Výuka angličtiny pro přípravu na studium na vysokých nebo odborných školách. Hodiny jsou zaměřeny na poslech, psaní, prezentace, slovní zásobu a gramatiku, ale tak, abyste byli připraveny na další akademické studium v angličtině. Kurzy mohou mít stanovenou délku a nástupní termín. Pro více informací nás kontaktujte.

Kurzy obchodní angličtiny

Nekteré partnerské školy nabízí krátkodbobé kurzy zaměřené na obchodní angličtinu. Jsou vhodné pro zájemce se středně pokročilou angličtinou, kteří se chtějí zlepšit pro potřeby svého současného nebo budoucího povolání. Lekce mohou být plně zaměřené na obchodní angličtinu nebo výuka probíhá v kombinaci s obecnou angličtinou. Obchodní hodiny jsou zaměřeny především na komunikační dovednosti při obchodních jednáních nebo pro vnitrofiremní komunikaci v mezinárodních společnostech. Tento kurz je krátkodobý a lze ho studovat pouze s turistickým vízem. Nabízí jej ve vybraných lokalitách školy řetězce Kaplan International English nebo Embassy English.

Odborné kurzy (VET - Vocational Education Training)

Dlouhodobé odborné kurzy jsou vhodné pro studenty s angličtinou na komunikativní úrovni. Kurzy jsou zaměřené na různé obory propojují výuku teorie a praktické použití získaných znalostí (u oborů, kde je to možné). Na konci studia je udělen Certifikát/Diplom (dokazuje absolvování daného oboru v angličtině). Tyto dlouhodobé kurzy za výhodné ceny mají flexibilní rozvrh a jsou ideální pro zájemce, kteří budou na místě hledat prác v rámci svého studijního víza. Jsou příležitostí se zlepšit v angličtině v konkrétní oblasti, která vás zajímá nebo navazuje na vaše předchozí studium na školev ČR/SR. Někdy dostanete také možnost absolvovat praxi v australské společnosti.

Není vyžadována žádná odborná vstupní znalost daného oboru. Nástupní termíny jsou několikrát do roka. U některých škol se začátek kurzu váže na tzv. Orientation, které předchází kurzu a je povinné. Kurzy mají pevně danou délku a ta se liší dle školy, oboru nebo úrovně (Certifikát/Diploma). V délce kurz bývají zahrnuty prázdniny a doba studia tak nemusí odpovídat celkové době pobytu. Studium začíná vždy nejnižším certifikátem - obvykle Certificate III a pokračuje se navazujícím kurzem - Certificate IV až po Diploma nebo Advanced Diploma. Je ale možní nastoupit rovnou na vyšší úroveň nebo zajistit rovnou dva navazující kurzy.

Pro přijetí do kurzu je většinou požadovaná složená mezinárodně uznávaná zkouška z angličtiny (TOEFL s výsledkem nejméně 500 bodů nebo IELTS se skóre minimálně 5.5 a ukončené středoškolské vzdělání). Uchazeči musí projít jazykovým testem školy, pokud nemají složenou zmiňovanou zkoušku z anglického jazyka. V případě, že úroveň jazyka není dostačující, navrhne škola dle výsledku testu potřebný počet týdnů obecné angličtiny s návazností na požadovaný odborný kurz. Ke každému kurzu jsou zajištěny studijní materiály a pomůcky k praktickým lekcím.

Příklady oborů studia:

 • Business / Business Administration
 • Marketing and Communication
 • Leadership and Management
 • Accounting
 • Hospitality / Hospitality Management / Travel and Tourism Management
 • Tourism
 • Commercial Cookery
 • Fitness
 • Early Childhood Education and Care
 • Individual Support (Ageing)
 • Home and Community Care
 • Information Technology
 • Website Development
 • Light Vehicle Mechanical Technology
 • Automotive Mechanical Diagnosis

Pro podrobnější informace k odborným kurzům nás prosím kontaktujte. Povídejte se na aktuální nabídku těchto kurzů ZDE.

Další kurzy:

Kurzy pro učitele - speciální programy šité na míru učitelům cizích jazyků. Kromě prohlubování obecných znalostí je pozornost věnována rozšíření znalostí o používaných postupech a metodách výuky (např. metody výuky výslovnosti a zlepšování komunikace). Přínosem je také výměna zkušeností a získávání podnětů pro výuku.

Angličtina + aktivity - tyto kurzy jsou pouze pro zájemce o turistické vízum z důvodu nízkého počtu lekcí. Skvělá příležitost pro krátkodobé pobyty, kdy můžete kombinovat studium angličtiny s netradičními aktivitami:

 • English + Surfing - kombinace studia angličtiny s lekcemi surfování
 • Reef Safari Program – skvělá kombinace výuky angličtiny s nejpopulárnější aktivitou v Cairns – potápěním
 • Tropical Safari Program – program, který spojuje výuku angličtiny s poznávacími výlety a exkurzemi v Cairns a okolí - nechybí Velký Bariérový útes nebo deštné pralesy

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!