Facebook 542 424 242


1. Obraťte se na nás

Postup vyřizování pobytů do jednotlivých destinací po celém světě se liší. Austrálie má své speficikum díky dlouhodobým pobytům a studijnímu vízu. V jeho důsledku se jedná o časově náročnější proces. Také chápeme, že při rozhodování o takové životní změně je nutné mít co nejvíce a co nejpřesnější informace.

 

2. Konzultace

Probereme Vaše představy o pobytu a doporučíme vhodnou lokalitu školu i typ kurzu včetně naplánování délky studia a celého pobytu. Zodpovíme také Vaše dotazy, které jistě budete mít. Při dlouhodobém pobytu je nutné zvažovat všechny aspekty cesty - nejen studium, ale i samotný život v destinaci. Vysvětlíme Vám postup včetně podmínek a požadavků imigračního úřadu ke studijnímu vízu (finanční krytí, apod)

 

3. Cenová kalkulace

Pokud Vás zaujme konkrétní program, zpracujeme Vám cenovou kalkukaci odpovídající také Vašim finančním požadavkům. Je nutné počítat s vyšší počáteční investicí, abyste vůbec byli schopni odcestovat (platbě školného, poplatek za vyřízení víza, letenka do Austrálie) a také musíte počítat s náklady v prvních týdnech pobytu než se zabydlíte a najdete práci. Jakmile si začnete vydělávat, tak po čase další náklady již platíte z vydělaných peněz.

 

4. Rezervace pobytu

Pokud Vám nabídka bude vyhovovat, následuje podpis smlouvy a zaslání rezervace do vybrané školy. Během několika dní obdržíme zpětné potvrzení Vašeho pobytu.

 

5. Platba a vyřízení víza

Jakmile je pobyt ve škole zajištěn a obdržíme od Vás plnou úhradu faktury, začneme vyřizovat Vaši žádost o vízum. Je to téměř ta nejdůležitější část celého procesu. S žádostí o studijní vízum máme dlouholeté zkušenosti a pomůžeme Vám zkompletovat podklady k vízu a žádost za Vás také podáme.

 

6. Zajištění letenky

Po udělení víza již nic nebrání zakoupit letenku. Ve spolupráci s naším letenkovým oddělením Vám dle Vašich preferencí nabídneme možnosti letů.

 

7. Odjezd

Před odjezdem od nás dostaneme předojezdové informace a informační balíček s potřebnými dokumenty. Opět se můžete doptat na cokoliv, co Vás s blížícím se odjezdem napadlo.

 

I po příletu do destinace máte možnost nás s čímkoliv kontaktovat svého koordinátora pobytu nebo v urgentních případech mimo pracovní dobu také nonstop helplinku

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!