Facebook 542 424 242

USA

Mnozí lidé odlétají za oceán s pocitem, že o USA (oficiální název Spojené státy americké) již něco vědí. Navzdory očekávání se zdají být dálnice delší, příroda rozmanitější a mrakodrapy vyšší. Amerika je zemí s pestrou škálou životních stylů. Je ale také zemí šokujících pravidel a protikladů. Až ve chvíli, kdy USA osobně navštívíte, pochopíte, jak veliké rozdíly panují mezi jednotlivými oblastmi a státy.
Míst v USA, která stojí za to navštívit, je mnoho. Zájemci o letní jazykový pobyt  pro děti a mládež si mohou vybrat hned ze tří variant: Miami - ideální spojení kvalitní výuky angličtiny s relaxací u moře, Los Angeles - město hollywoodských hvězd, pláží, chodníku slávy a filmových studií, New York - symbol Ameriky se všemi svými proslulými atrakcemi jako Socha Svobody, Brooklynský most, Times Square, Empire State Building aj.

Los Angeles je po New Yorku druhé největší město USA a jedno z nejvýznamnějších světových center kultury, obchodu i vzdělávání. Leží na pobřeží Tichého oceánu ve státu Kalifornie blízko hranic s Mexikem. Los Angeles patří mezi jednu z nejoblíbenějších destinací USA. Mezi hlavní atrakce zajisté patři Hollywood a jeho slavná filmová studia, Malibu, Beverly Hills nebo třeba Santa Monica.

Miami je krásné moderní pobřežní město státu Florida na jihovýchodě USA. Najdete zde nádherné písečné pláže obklopené palmami, luxusní lodě, rozlehlá nákupní centra, hned několik univerzit a poblíž světoznámé přírodní rezervace a obrovské zábavní parky. Pobyt v Miami je nabitý spoustou zajímavých zážitků a patří mezi ty, na něž každý student rád vzpomíná.

New York je nejlidnatější město Spojených států. Jeho metropolitní oblast patří mezi nejlidnatější na světě. Město proslulo jako centrum světové módy, umění vzdělání i obchodu. V pěti městských obvodech – Manhattan, Brooklyn, Queens, Bronx a Staten Island – žije více než 8 miliónů obyvatel. Jistě nejpopulárnější městskou částí je však Manhattan. Na tomto 22 km dlouhém a přes 3 km širokém ostrově se nachází prakticky všechno, co byste neměli v této metropoli propásnout. New York uchvátí každého návštěvníka a svojí jedinečnou atmosférou se neodmyslitelně zapíše do srdce každého cestovatele.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!