Facebook 542 424 242

Kanada

Kanada je druhou největší zemí světa. Díky velikosti Kanady je prakticky nemožné vidět úplně všechno během jedné návštěvy. Jazykový pobyt v Torontu Vám však může zprostředkovat vydatnou a pestrou ochutnávku krásné kanadské přírody, historických památek a kulturního bohatství Toronta a jeho okolí. Příjemná a bezpečná atmosféra města, stejně jako přátelskost Kanaďanů vás zaručeně okouzlí. Snem snad každého turisty je zavítat k Niagarským vodopádům. Vzhledem k blízkosti od Toronta (necelých 150 km) mají studenti možnost se k vodopádům v rámci školní exkurze podívat.

Nejlidnatější kanadské město ležící na severozápadním břehu jezera Ontario. V centru města se nachází impozantní CN Tower vysoká 553 metrů. Mezi další turistické a kulturní atrakce patří Royal Ontario Musem, Art Gallery of Ontario, Baťa Shoe Museum, Gardiner Museum, Casa Loma, Ontario Science Centre, Ontario Place, Black Creek Pioneer Vilage, Riverdale Farm a Museum of Innuit Art. Torontská ZOO je s více než 5 tisíci zvířat jednou z největších zoologických zahrad na světě.

Za povšimnutí stojí určitě také torontské ostrovy, kde mimo jiné naleznete překrásný rozlehlý park, slunné pláže stejně jako největší podzemní obchodní středisko na světě P.A.T.H. (27 km dlouhé s více než 1200 obchody). Žádné jiné město v Kanadě nenabízí tolik různých kulturních zajímavostí, restaurací a obchodů.

V blízkosti města berou tisícům turistů dech Niagarské vodopády. Asi 25 km severně od centra města se rozkládá populární zábavní park Canada´s Wonderland s více než 200 atrakcemi.  

 

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!