Facebook 542 424 242

Dublin

Pokud hledáte přátelské a výjimečné místo pobytu, je pro vás ideální naše nabídka jazykového kurzu v Dublinu! Krásná krajina, bohatá kultura a srdeční obyvatelé - to vše se vám vryje pod kůži. A vůbec se přitom nemusíte obávat tzv. "irské" angličtiny - výuku vedou vysoce kvalifikovaní lektoři. Přesvědčte se sami!
V Dublinu, hlavním kulturním centru země, se najde něco pro každého. Muzea a památky dokumentují pestrou minulost Irů a dokáží přitáhnout i pozornost dětí, pro které historie obvykle nebývá koníčkem. Okolí Dublinu pak nabízí nepřeberné množství přirodních a historických zajímavostí a památek.

Emerald Cultural Institut je škola velmi kvalitní, s dlouholetou tradicí. Oblibu u studentů si získala zejména svou schopností přizpůsobovat se novým trendům ve výuce jazyka. Jedním z jejích hlavních záměrů je zprostředkovat studentům zkušenost s cizím jazykem nejen v rámci školy, ale také mimo ni. Umožňuje jim proto setkání s kulturou, tradicemi a životním stylem země, která je pro ně nová. Emerald má v Dublinu hned několik studijních center jak pro dospělé, tak pro děti a mládež. 

začátečníkpobyt s delegátemindividuální pobyt

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!